Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az miért van hogy ha eszek...

Az miért van hogy ha eszek utána azt érzem h még éhesebb vagyok? Nagyon rossz érzés mintha tiszta üres lenne a gyomrom.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 8. 19:11
 1/5 Miklós G. ***** válasza:

A teltségérzet idővel alakul ki. Bizonyos anyagok felszívódása szükséges hozzá, ami pedig idő. Érdekességként elmondanám, hogy agyi hormonális probléma (ventromediális agyalapi mirigy elfajulása) is okozhat hasonló tüneteket, ezzel kóros elhízáshoz vezetve. De biztos vagyok benne, hogy nem innen leledzik a probléma! De ez függ attól, hogy mit és mennyit eszel, milyenek az étkezési szokásaid, milyen az anyagcseréd, szóval egész sok dologtól. A probléma, szerintem itt keresendő.


Üdv!

2013. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet emésztési gond. Azaz gyomorprobléma.

Felborult bélflóra, vagy candidiázis.


Nemhiszem hogy agyi probléma lenne... De ki tudja...

2013. ápr. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2013. ápr. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha gyorsan felszívódó szénhidrátokat eszel mint pl. a fehér kenyér tészta pékáruk, akkor nagyon megemeli az inzulinszintedet és a vércukor az egekbe szökik, addig jóllakottságérzeted van... Aztán hamar ugyanolyan gyorsan lezuhan a vércukrod, hiszen a rostban szegény ételek kevés ideig tartózkodnak a gyomorban, hamar felszívódnak, ezáltal hamar ki s ürülnek és ezért hamar éhes leszel... Ebből kellene kiindulni...
2013. máj. 26. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja, a cukros dolgokat kifelejtettem, az dettó, sőt!
2013. máj. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!