Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Rossz érzés, hogy gipszben...

Rossz érzés, hogy gipszben van a lábam, mit csináljak, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

2013. febr. 2. 09:44
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Vedd le a gipszet.
2013. febr. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes lenne egy körgipszet levenni.:-)Nem sok mindent tudsz tenni.Ki kell várni azt a pár hetet.Én most kaptam meg két hét fekvőgipsz után a járót,de alig tudok menni vele.Az első lépések nagyon fájdalmasak voltak de már jobb.kitartást,jobbulást kívánok neked!
2013. febr. 6. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, jobbulást neked is! Én is először alig tudtam menni a járóval, de már egészen beleszoktam mostanra.
2013. febr. 7. 07:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is alig tudtam rá állni először,de mostanra belejöttem. :-)Még két hétig tart ez az állapot,de nagyon várom már,hogy minden visszatérjen a régi kerékvágásba.Mindenki nagyon segítőkész,de még véletlenül se azt hoznak a boltból,amit kérek. :-)A párom,meg anyu takarít,de az azért nem olyan,mintha én csinálnám.Ez a legrosszabb,ha rá van az ember utalva valakire.Te hogy boldogulsz a mindennapokban?van segítséged?
2013. febr. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Barátnőm segít, de nekem a járógipsszel már muszáj dolgozni járnom, de az irodában is segítőkész mindenki.


Csak nagyon fázik a lábam a gipszben, neked nem?

2013. febr. 11. 19:18
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem nem,mert itthon vagyok a kellemes 27 fokban.:-)Én állómunkát végzek,úgyhogy én itthon maradok még egy darabig.De már néha kezdem unni az olvasást,meg a maratoni filmnézést. :-)
2013. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!