Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nem kaptam rendesen levegőt!...

Nem kaptam rendesen levegőt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

tegnap este elég nehezen aludtam el, mert nehezen vettem a levegőt, főleg mivel feküdtem... és arra keltem hogy sípol a tüdőm, nehezen veszem a levegőt, és már olyan erősen kellett vennem, hogy a fejem és a mellkasom is megfájdult. mitől lehet ez? nem volt még ilyenem... csak régebben futás után, de el is múlt. fogalmam sincs mitől lehet. semmi más bajom nem volt, nem szédültem meg semmi különös, csak nehezen kaptam levegőt, főleg ha feküdtem...

vki segítsen please!



2013. ápr. 8. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

ha megint ilyen van, akkor ülj fel félülésbe (ülsz, de támasztod magad oldalról hátulról)

mivel még élsz, a tüdembóliát kizárnám..

és az asztmára tippelek:S ha többször is fellép ilyesmi, keresd fel a dokidat!

2013. ápr. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen.:) hát nagyon remélem hogy nem vagyok az, mert sportoló vagyok.
2013. ápr. 8. 20:28
 3/9 anonim ***** válasza:

akkor menj most orvoshoz! azthiszem ha időben észreveszik és odafigyelnek rá, akkor van esélye, hogy ne alakuljon ki nagyon, és ne legyen rohamod minden porszemtől..

meg ha nem is az, legalább választ kapsz a kérdésedre:D

2013. ápr. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

igen, lehet jobb lenne, csak félek az orvostól. nem szeretném ha a tüdőmbe dugnának egy csövet stb stb...

mág az a fura, hogy ha vmi baj lenne, akkor edzés közben nem kéne előjönnie ennek? vannak igen kemény edzéseim... ottmeg semmi.:O

2013. ápr. 8. 20:34
 5/9 anonim ***** válasza:

hát van benne valami...

ez még egy ok, hogy kivizsgáltasd magad! nem kell félni, az ilyen csőledugásos dolog nem fáj, és egyébként sem ezzel kezdik:D

de mindenképp menj el, mert ha nem szokott előjönni csakúgy, akkor valami bonyolultabb lesz, a bonyolultat meg nem szeressük, mert a gyógymód is bonyolult:D

2013. ápr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
értem.:D nagyon szépen köszönöm.:)):D
2013. ápr. 8. 20:38
 7/9 anonim ***** válasza:

nincsmit:)

(akkor lájkolj végig;):D)

2013. ápr. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne félj attól, hogy a tüdődbe dugnak valamit. Ilyen vizsgálatot csak akkor csinálnak, ha fennáll a daganat veszélye.( egyébként bronchoscopiának nevezik) Amikor asztmát vizsgálnak, akkor vérgáz értékeket fognak nézni, légzésfunkciós vizsgálatra küldenek és csinálnak egy tüdőröntgent. Mindegyik vizsgálat teljesen fájdalommentes.
2013. ápr. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor megnyugodtam, és nem félek elmenni az orvoshoz.:)
2013. ápr. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!