Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Térdkalácsficam után ti...

Térdkalácsficam után ti mennyi idö múlva tudtátok rendesen behajlítani a lábatokat úgy, hogy az nem fájt?

Figyelt kérdés
Mennyi idö után tudom fájdalommentesen behajlítani? mikor kificamodott 2 hétig gipszben volt

2013. márc. 17. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ visszaugrott-e magától,v. vissza kellett rakni a helyére.Amikor visszaugrott kb.1 hónap,mikor vissza kellett tenni 3-4 hónap. Ez attól is függ mennyi idő alatt sikerül visszaerősíteni az izmokat.Nagyon fontos a gyógytorna,sokkal gyorsabb a gyógyulás.
2013. márc. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Visszaugrott magától, de nem rögtön hanem egy kicsit később. Ez három hónapja volt és még mindig fáj, ha beakarom hajlítani/behajlítom. Olyan mintha húzódna kétoldalt valami. Gyógytornára nem jártam, nem volt rá szükség, mert erősek az izmaim.
2013. márc. 17. 14:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A fájdalmat még sokáig érezheted,mert a ficam miatt a szalagok megnyúltak és a legtöbb esetben az ízület is sérülni szokott.Azoknak a gyógyulása (terheléstől függően)hónapokig tart.Nekem kb. fél évbe telt mire azt mondhattam nem érzek semmi fájdalmat.
2013. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hétig gipszben volt.Utána kb.két hétig sántikáltam.Nem tudom megmondani,hogy mikor tudtam teljesen behajlítani,de kb.6-7 hét.
2014. jan. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!