Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Xanax! Par napja elkezdtem...

Xanax! Par napja elkezdtem szedni napi 0.5-1mg ot, es megiszok par sort, es jol erzem magam! Egyszerub beszelgetni az emberekkel, konyebben megnyilok, es ezt szeretem! Csak az emberi, barati kapcsolatok javitasa celjabol csinalom leginkabb! velemeny?

Figyelt kérdés

4 evig rendszeresen fuveztem (neha mas drogok), de 2-3 eve csak alkohol, tobbnyire sor! Mi bajom lehet? Egy ido utan emelnem kell a xanax adagot hogy jo legyen? Egyeb jo tanacs? 27 eves vagyok!

Ha jozan vagyok, valamiert, lassabban fogok fel dolgokat, az agyam lassabban reagal! Mi lehet a baj?


2013. ápr. 11. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Őrültség amiket csinálsz! Az eddigi fű és egyéb,valamint a pia pillanatnyilag "jól" hat,de folyamatos használata elpusztítja az agysejteket.Egy idő után egyik alkoholista,v. kábszeres sem lesz zseni,sőt meghülyül. És a Xanax ugyanezt teszi az alkohollal együtt szedve. Persze,hozzászoksz,emeled az adagot és sokkal gyorsabban leszel hülye. Akkor mi lesz az emberi kapcsolataiddal?
2013. ápr. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igazad van!!

Es arra van szerinted valami modszer, hogy az elhalt agysejteket regeneraljuk?? Esetleg felgyorsitani az agymukodest?? vagy ez nagyon hulyen hangzik??

2013. ápr. 12. 08:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos az idegsejtek a szervezet egyetlen olyan sejtjei,amiket nem lehet regenerálni. Ezért inkább arra kéne figyelned,h ne rontsál rajta! Amúgy érdemes megpróbálni valamilyen ginkgo tartalmú gyógyszert használni,az fokozza az agysejtek működését.
2013. ápr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!