Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől pukizhatok ilyen sokat?

Mitől pukizhatok ilyen sokat?

Figyelt kérdés

Nem eszem semmiféle káposztát, babot, lencsét, semmi olyasmit, amiről tudom, hogy gázképző hatása van (bár nem tudatosan). Azt tudom, hogy teljesen természetes és normális dolog pukizni, de szerintem én kicsit túl sokat teszem. Naponta, sokszor. És félek, hogy néha álmomban is. Mindez persze különösen kínos, tekintve, hogy lány vagyok, és a barátommal még nem vagyunk annyira régóta együtt, hogy együttalvásaink során se féljek ezektől az eseményektől.

Szerintetek mitől lehet? Mi az, ami előidézheti? Valami kaja? Mit kéne kerülnöm?

20 éves vagyok, nem hiszem, hogy ez annyira általános dolog lenne...


2013. ápr. 12. 14:44
 1/5 anonim ***** válasza:
egy idő után úgyis fogtok egymás előtt böfögni meg pukizni, hisz emberből vagytok. ha nagyon zavar akkor próbáld ki az espumisan gyöngyöt, az felszívja a felesleges gázokat. másfelől én már egyszer pukiztam már álmomban ráadásul büdös is volt :D. semmit nem lehet tenni ez ellen.
2013. ápr. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Emiatt ne félj, az én barát5nőm is szokott pukizni mégsem csinálok belőle balhét hogy igénytelen meg micsoda dolog ez.

Ne félj ettől szerintem.

A pukizás meg természetes, ha sokat csinálod akkor azért van mert sok levegőt veszel evés közben amit nyilván észre sem veszel és ugye bekerülhet a gyomrodba ami nem böfögésnél jön ki hanem pukinál.

Ne aggódj ezen ember vagy, ez normális.

2013. ápr. 12. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normális, sok gyomor problémának a jele lehet=ORVOS!
2013. ápr. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 dickharta ***** válasza:

nehogy ez miatt ne merj elaludni! (:

szerintem ez nem olyan kiábrándító. max. ha pont seggel felé vagy fordulva.. hihi

2013. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az Espumisan nem szív fel semmit, a sok kis gázbuborékból csinál egy nagyot... Gázt a széntabbletta tud megkötni, de nem javasolnám napi használatra.
2013. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!