Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Anorexiasok! Sokat fogytatok...

Anorexiasok! Sokat fogytatok mellbol? Igy mekkora?

Figyelt kérdés

Bocsanat,ha ez eleg intimnek szamit. Aki valaszolna a kerdesemre annak megkoszonom.

Csak eszrevettem h nekem kissebb lett..

15/lany/az anorexia szelen



2013. ápr. 12. 18:27
 1/5 anonim ***** válasza:

nem vagyok anorexiás, de először mellből és fenékből fogy az ember.


ugyanerre is hízik először.

2013. ápr. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hat en ezt nem vettem eszre..fenekembol szinte nem is fogytam es mellembol is csak most..
2013. ápr. 12. 18:38
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Arcról, mellből fogysz először. Ide hízol legkésőbb. Hasról nehezebb, meg fenékről fogyni, de oda előbb megy fel a zsír.

Ha igazán akarod, nem leszel anorexiás. Mint ahogy nem lesz depressziós az, aki nem gondolja túl a dolgokat.

Vannak bizonyos betegségei az elménknek, amiket nem tudunk befolyásolni, de többségük leküzdhető.

Nekem pl elég kicsi a mellem, tehát inkább elfogadtam magam ducibbnak, mert ha fogytam is, mindig onnan, és ez lett a választásom, pici, de cici, és ducibb alak.

Te is eldöntheted, hogy elfogadod magad, ami nehezebb, vagy lógos pici cicid lesz, meg nem fogsz menstruálni, végső esetben pedig meddő is lehetsz. Ez mind rajtad áll!

2013. ápr. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Csenii* válasza:
Én nagyon...nekem meg is jegyezték... :/
2013. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

2. En dontottem..

Es koszonom a valaszokat! :)

2013. ápr. 14. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!