Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tanácsot mondjatok mivel...

Davide96 kérdése:

Tanácsot mondjatok mivel puhíthatnám a hajam legyetek szívesek?!

Figyelt kérdés
Az a gondom, hogy nagyon vastag a hajam és nagyon sűrű. Sűrűségével nincs is baj, de azzal hogy lesmirklizhetnék egy tankot a fejemmel, annál inkább :D Szeretnék tanácsot kérni hogyan lágyítsam meg a hajam hogy kezelni tudjam, mert össze-vissza áll sajnos és szeretném növeszteni kicsit. Tetszik a hosszabb haj, de így nem lehetséges sajnos mert az utcára nem megyek ki... Válaszaitokat előre is köszönöm!

2013. ápr. 13. 00:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Gabi hajfürtszelídítő sampon + kallos jasmine hajpakolás. Csodát nem fognak tenni, de nekem még ezek váltak be a legjobban.
2013. ápr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Jaj, basszus, fiú vagy?

Mert ezeknek elég intenzív nőies illatuk van. :D

De fodrászkellékesben van a kallos helyett egy másik márka, placenta van benne, kérj olyat, annak nincs illata (inkább szaga van). :)

2013. ápr. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja, az is kallos, kallos serical placenta.
2013. ápr. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen fiú vagyok :D Amúgy mennyibe kerülnek ezek?
2013. ápr. 14. 22:49
 5/8 anonim ***** válasza:
Az összes olyan 800 ft. :)
2013. ápr. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mármint egyenként, mind 800-800. :D
2013. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én még abban is benne lennék hogy gyengíteném a hajam.. Amúgy köszönöm szépen az eddigi válaszokat!!
2013. ápr. 15. 00:10
 8/8 HDZOLI válasza:
menj el a fodrászhoz és ritkítsd meg!!
2013. ápr. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!