Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátnőm vodkát iszik és...

A barátnőm vodkát iszik és xanax-ot akar be venni próbálom neki mondani hogy nem szabad de nem tudok r hatni mit tegyek? és mi történhet vele ha még is be veszi?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 13. 02:03
 1/2 Miklós G. ***** válasza:

Nem ajánlanám a Barátnődnek. Sem az alkohol, sem a Xanax nem egészséges, de kombinálva meg aztán egyenesen veszélyes. Mondhatnám, hogy egy xanax-tól még alkoholra véve sem lesz "komoly baja", de ez egyénfüggő. Én tiltanám a helyedben, ugyanis mindkettő szer a központi idegrendszerre hat. Közvetlenül befolyásolják az agy és a szervezet katekolamin egyensúlyát, együttesen alkalmazva pedig ERŐSÍTIK egymás hatását. Ami kiemelném, hogy nem azt jelenti, hogy majd jobban érzi magát, hanem esetlegesen akár légzésbénuláshoz és gyors halálhoz is vezethet, ha csak nem jár-kel flumazenil injekcióval a zsebében.

Plusz nem elhanyagolandó tény, hogy a máját triplán károsítja. Nagy igazság: Az ember már csak akkor tiszteli az egészségét, ha az már NINCS! Felelősségteljes életvitelt kívánok Nektek!


Üdv!

2013. ápr. 13. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ és ezt neki is el mondtam és tudtam rá hatni így nem vette be
2013. ápr. 13. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!