Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nincs más lehetőség, mint a...

Kétkedő kérdése:

Nincs más lehetőség, mint a fogamat kihúzatni?

Figyelt kérdés
Az egyik (jobb alsó 7.) fogamat gyökérkezelték, mert nagyon begyulladt húsvétkor, adtak antibiotikumot, aztán már 2* tisztították, de most ki akarják húzni, mert mozog. Ti hagynátok? Még nem vesztettem el fogamat eddig (50es vagyok). Így, hogy mozog, tényleg engedjem? Nem szívesen veszíteném el bármelyik fogamat is, lehet, hogy a mellette lévőt (6.) is, mert az is mozog.

2013. ápr. 13. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát biztos, csak végső esetben szabad, mert a pótlás nehéz. Magánorvos? Elvileg próbálkozni lehet még gyökér-kezelni. És visszaerősödhet, hal lement a gyull. Csak az a baj, a lentiek nehezebben tisztulnak..
2013. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Azon filózom, hogy melyikben lehet megbízni: magánorvos, akinek anyagi érdeke, hogy kezelgesse, és esetleg a végén ő is azt mondja, hogy ez nem menthető, és pótolni kell kihúzás után, vagy nem magán-hely, ahol a gyors megoldásra (minél előbb húzni) törekednek.
2013. ápr. 13. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Olyan magánorvost kell keresni (érdeklődj, ajánljanak ismerősök), aki csak végső esetben húz. Rendszerint szerintem nem hajtanak a pótlásra- mert több év is eltelik, míg rászánja magát az ember, meg hát nincs pénzük általában)
2013. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!