Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet, hogy tegnap...

Mitől lehet, hogy tegnap nagyon berúgtam, és azóta fél szemere nem jól látok valamint nem érzem az édeset meg a fogaim?

Figyelt kérdés
Szóval nem először iszom és rúgtam be már jobban is. Most kifejezetten nagyon jól esett a pia és jó sok bort megittam. Másnap mikor felkeltem szúrt a jobb szemem, érzékeny volt nagyon a fényekre, és nagyon szarul látok még mindig meg alig érzem az édes ízeket, meg az egyébként gyenge, nagyon érzékeny fogaimmal is a fagyit bírtam harapni. Fura mert ilyent sosem bírtam. Most mi a baj? Azt nem értem a bal szememmel mért látok tökéletesen, a jobbik meg mintha a semmiből hirtelen 2 dioptriát is romlott volna. El fog múlni? 1000 hogy ütés nem érte mert mindenre emléxem annyira nem voltam berúgva. Tudom mi a másnaposság, de ilyen formában sosem jelentkezett alvás után.

2013. ápr. 14. 01:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tünetei a metil-alkohol fogyasztásnak vannak.
2013. ápr. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem kellett volna bebaszni :D szerintem ebbõl orvos lesz :(
2013. ápr. 14. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%

"Nem kellett volna bebaszni"

Jó akkor gondolom te szombaton narancslét ittál és közös hangos felolvasást tartottál a barátaidnak a Bibliából:D

2013. ápr. 14. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Biblia, ugyanmár, tegnap bekeményítettünk, Kincskeresõ-Kiskõdmõn volt, meg szénsavas víz
2013. ápr. 14. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
PROVE IT
2013. ápr. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De tök józan vok, meg rám jellemző hogy nagyon jól birom az alkoholt nyápic testalkatomhoz képest, meg ami nálam a legkritikusabb, hogy gyorsan érzékeltlen leszek, vagyis testem, szám, fogam minden lezsibbad és a mozgáskoordináció sérül. Amúgy meg a szellemi épségem ép marad. Csak most olyan hogy félig mintha egyes dolgok nem jöttek volna helyre. Ja meg a gyenge érzet van hogy 1 hétig is tart csak nem ilyen formában volt eddig. Meg am én sosem birtam az alkoholt kihányni akármennyit is ittma minden felszívódik bennem. Sztem akkor van baj ha 2-3 nap alatt nem javul a látás meg az ízlelés.
2013. ápr. 14. 02:03
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha sokat iszol,bekövetkezhet látásromlás,mert a látóidegeket is pusztítja a pia.
2013. ápr. 14. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem azonnal fordulj orvoshoz. Lehet, hogy olyan bort ittál, amiben metil alkohol is volt, ami mérgező. Az egyik jellemző tünet a látás romlása. Nézz utána, és szerintem orvos!
2013. ápr. 14. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A metil-alkohol mérgezés tüneti közt van a látásromlás,akár vakság is. Tudod pontosan mit ittál,v. valahonnan,valamilyen piát? Ha nem, ne várj 2-3 napot,a metil-alkohol mérgezés minél előbb kezelik,annál valószínűbb,h nem lesz maradandó hatása.
2013. ápr. 14. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Azt hiszem nincs nagy baj, most keltem fel, és helyrejött a látásom. Vagyis alapból -0,5-ös volt a jobb szemem asztigmiával, most szintén olyan, szóval látok :D Fúúú meg ahogy kipatant aszemem most érzek valami bödüs hagymaszagot is magamon. Ez a tegnapi hagyma lesz akk (pedig mostma fogat), aminek szintén alig érezhettem az erejét, de ezek szerint a szagokat sem éreztem normálisan. Sajnos nem tudom már a bor nevét, de hidd el semmi különös, egy bolti olcsó édes vörösbor 12,5%-al. Máskor is ittam ilyet.
2013. ápr. 14. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!