Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pánikbetegségem van. Ki...

Janek51 kérdése:

Pánikbetegségem van. Ki milyen gyógyszert használ rá?

Figyelt kérdés
Az én problémám a következő: izzadás! Már előre félek a nyártól, hogy ahova megyek fogok e izzadni, ki fogja látni. Már annyira eluralkodott rajtam, hogy már a bezárt helyektől is félek, és csak arra tudok gondolni, milyen kifogást találjak majd, ha az éppen aktuális helyen rám tőr az izzadás. Az elmúlt évben teszteltem magam egy xanaxal, amitől elmúlt a probléma. Volt izzadás, de gyógyszer nélkül én már az izzadás és meleg vagy bezártság gondolatától olyan hőhullám kap el, hogy egyből folyik rólam a víz. Most nagyon gondolkozok hogy rendszeresen elkezdem szedni a frontin-t , mert sokan dicsérik. Pszichológusnál is voltam már de nem segít. ami gyógyszert kiírt az nekem már kevés volt. Tudom , hogy a tudat nagy úr, de az agyammal egyszerűen nem tudok jóra gondolni. Ha tudom pl hogy 2 nap múlva mennem kell olyan helyre ahol meleg van , vagy izzadhatok, vagy számomra váratlan dolog történhet, már stresszelek és csak arra tudok gondolni. Ha vki ilyen helyzetben van kérem segítsen. Nagyon nehéz így élnem.

2013. ápr. 15. 12:10
 1/2 Nagy János22222 válasza:
Nem fogom megnevezni a pánikbetegségre specializálódott gyógyszereket, viszont azokat csak orvos írhatja fel, érdemes lenne pszichiáterhez fordulnod.
2013. ápr. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy a Frontin a Xanax generikuma? Tehát ugyanaz a hatóanyag, ugyanolyan mennyiségben található meg benne, úgyhogy ugyanazt a hatást várhatod tőle, mint a Xanaxtól. Csatlakoznék az előző válaszadhoz, ugyan ezeket a gyógyszereket ideiglenesen felírhatja a háziorvosod is (igan, ő csak teljes áron), de a problémád hosszú távú megoldása érdekében célszerű lenne újból pszichiáterhez fordulnod.
2013. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!