Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pattanásos az arcom, a vállam....

Pattanásos az arcom, a vállam. Már mindent kipróbáltam szinte, semmi sem használt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Voltam már bőrgyógyásznál, amit felírt, 3 hét után a kukában landolt, mert változatlan volt a helyzet. Számos dolgot kipróbáltam, amit az interneten írtak, egyik sem használt.

Nem olyanok a pattanásaim, hogy egy idő után megérnek, és eltűnnek. Piros foltok, 1-2 "csomós" is.

Mit tegyek?



2013. ápr. 15. 17:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj vissza a bőrgyógyászhoz! Rengeteg készítmény van,olyan is,ami nagyon "erős",de azt a bőrgyógyász tudja,h neked van-e szükséged rá. Természetesen nem azzal fog kezdeni,de ha jónak látja adhat rá. Annak viszont semmi értelme,h mindenbe belekezdj és ne vidd végig. Sajnos néha hosszú hónapok kellenek az eredményhez.
2013. ápr. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!