Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit ajánlotok izzadság ellen?

Mit ajánlotok izzadság ellen?

Figyelt kérdés
A hónaljamnál mindig izzadság folt van.. Rendszeresen használok dezodort és rendszeresen mosakodok, nem szőrös. stb.. Elég kellemetlen.. Főleg hogy akkor is ott van amikor alig mozgok.. Valami jó tipp?:)
2013. ápr. 15. 21:12
 1/5 anonim válasza:
Én is nagyon izzadós vagyok,naponta fürdők és többször ha van rá mód megmosom a honom alatt és nivea deot használok ,az a legjobb,ha nem tudsz megmosakodni ,lehet kapni nedves törlőkendőt az is jó.
2013. ápr. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egyébként velem is ez van főleg nyáron ,olyankor kétszer is cserélek felsöt aminek nincs ujja.Első válaszoló voltam.
2013. ápr. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nálam nyáron kevésbé van. A niveára allergiás a bőröm.. :/
2013. ápr. 16. 15:42
 4/5 anonim válasza:
Vannak illat és alkohol mentes dzodorok,talán azok jók még a bőrödre .
2013. ápr. 16. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én a Maxim izzadásgátlót ajánlom. Én is izzadós típus voltam de ez segített. Az izzadás 100%-ban megszűnt. Este lefekvés előtt kell felkenni száraz bőrre. Nem olcsó de nem is drága, nekem 10 hónap után fogyott ki. Nem minden patikában árulják, de interneten viszonylag könnyen találsz. Itt egy kép róla : [link]
2013. ápr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!