Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A Magne B6 mennyire hatásos...

A Magne B6 mennyire hatásos az érettségi miatti feszültségre, stresszre?

Figyelt kérdés
Esetleg tudna valaki valami mást tanácsolni, ami neki már bevált?

2013. ápr. 18. 16:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem hatásos, de azt tudnod kell, hogy nem hat 1-2 nap alatt. A szervezetnek fel kell töltődnie a magnéziummal.

Nekem kb. 1 hónap volt mire éreztem a hatását.

2013. ápr. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak a tanulás vált be, amit tudtam, annál nem voltam stresszes, amúgy a MagneB6 nagyon jó, ha magnéziumhiányod van és amiatt vagy feszült.
2013. ápr. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek nincs a szervezetében elég magnézium. Próbát megér mindenképp!
2013. ápr. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem kell semmi az érettségi miatti stresszre. Erre ne szokj rá, hanem magadat kell megnyugtatnod. Utána jön az egyetem, és még egy csomó más dolog ami miatt sokkal feszültebb leszel. Ez csak az első az úton. Egy kis bemelegítés.Mindenki túléli az érettségit.
2013. ápr. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja és igaza van a 2 nak , e a tanulás nekem is bevált, amit tudtam annál nem volt akkora izgalom.
2013. ápr. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Magne B6 abban az esetben hatásos, ha a stressz, a feszültség a magnézium hiánya miatt alakul ki. Ha alapjában véve stresszes vagy egy adott környezetben vagy helyzetben, de nem magnézium hiány miatt, akkor nem fog hatásos lenni.
2013. ápr. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajna ezt a stresszt át kell élni és csak Te tudod enyhíteni, tanulással, megfelelő óraszámú alvással, és egyéb stressz csökkentő technikával pl.: sport.


A magne B6-ot azért szedheted, hátha van magnézium hiányod és akkor némileg enyhíti, meg ha hiszel benne már az is segíthet :) Az ember tudata sok mindenre a legjobb és leghatékonyabb orvosság.

2013. ápr. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én vizsga előtt, vagy pl kiselőadás előtt szoktam enni. Általában előző este egyet, meg aznap reggel egyet és így valamivel jobban bírom.
2013. máj. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, még az jutott eszembe hogy esetleg kipróbálhatnád a citromfű teát. Én dm-ben vettem, talán 300 ft volt. Feszültség, nyugtalanság, gyomorproblémákra jó. (Vizsga előtt a hasam is menni szokott, majd akkor kipróbálom már, csak most jutott eszembe hogy van itthon ilyenünk. :)

Szerintem nálad is megéri kipróbálni.

2013. máj. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!