Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vékony fiúk! Szedtetek tömegnö...

Vékony fiúk! Szedtetek tömegnövelőt? Használt?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 20. 21:39
 1/3 anonim ***** válasza:

58/f vagyok.


22 éves koromban beraktak a kórházba hízókúrára.

3 hétig voltam bent. Növekvő, majd csökkenő inzulin adagokat kaptam. 68-ról 74 kilóra akartak hizlalni.

Délelőtt aludtam. A betegtársak étkét is megettem.

Délután lent kellett rohangálnom a hátsó udvaron. Találtam ott köveket is, azokat emelgettem.

A betegtársaim súlyos gerincműtétesek voltak, de olyan vidámság uralkodott a kórteremben, hogy öröm volt ott lenni. Nem lettem több 71 kilónál, de évente visszavágytam, jobb volt, mint egy szanatórium.


Nos, tehát életkori sajátosság lehetett a soványság, apám is girhes volt fiatal korában. Ma már alig eszem, mégis 80 fölötti lehet a súlyom. (fizikai munkát végzek)

Nem ajánlom semmilyen hizlaló szer fogyasztását. Egyél egészségesen, mozogj rendesen, és ne gondold hibának a soványságot!

2013. máj. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha nem éhezel, semmi baj nincs a soványsággal, teljesen normális.
2013. máj. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok!
2013. máj. 3. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!