Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitöl lehet hogy nem tudok...

Mitöl lehet hogy nem tudok rendesen kinyújtózni, mert abban a pillanatban begörcsöl a vádlim? Masszírozni se tudjuk, mert olyan érzékeny!

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és kb 1éve ez van.
2013. ápr. 21. 13:53
 1/3 Miklós G. ***** válasza:

Valószínűleg elég rendesen fogyóban vannak a szervezetedben az ionok mennyisége, illetve a B-vitamin mennyisége. Pótold, főleg a melegebb időben, vagy a veséd terhelése esetén fokozottabban a "sókat", nevesen: Magnézium, Kálium, Nátrium, klorid! Plusz egy B-komplexet mondjuk, a B-vitamin vízoldékony (néhány kivétellel, mint pl. benfotiamin...) tehát ürül a vizelettel, nem igen lehet "túllökni"... Az ionok pótlására, a legjobb a húsleves, vagy egyéb izotóniás rehidráló készítmény (getarade stb..). Gyógyszertári Káliummal nem szabad ám szórakozni, így szedését csak szakorvos felügyeletében szabad alkalmazni. Kicsi túladagolása is komoly szívritmuszavarhoz vezethet!!


Üdv!

2013. ápr. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi szépen :)
2013. ápr. 22. 00:25
 3/3 anonim ***** válasza:
szia:) Nekem pont ugyanez van gyakran előjőn reggelente az első mozdulatnàl iszonyuan begörcsöl és megse birok mozdulni szörnyű:// de én ugy tudom hogy ha magnéziumot iszol elmùlhat ez
2013. júl. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!