Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bőrégés utáni elváltozás a bőrön?

Bőrégés utáni elváltozás a bőrön?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tavaly sajnálatos módon megégett a napon a bőröm kb. 2,5 cm hosszan, 1,5 cm szélesen felhólyagosodott majd meggyógyult. Most a helyén egy fehér-rózsaszín színű tömött(?) kinövés van, ami érzéketlen (ha tűt szúrok bele alig érzem). Ez a heg már nem gyógyul, ugye?


2013. ápr. 21. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia. én inkább érdeklődni szeretnék, hogy a heged helyrejött azóta? Én is leégtem a napon, a tüneteim nem olyanok mint neked, de furcsán gyógyul és még csak ezután megyünk nyaralni. Mennyi idő egy ilyen napégette seb begyógyulása?
2015. aug. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Háát két és fél év alatt semmit nem javult, egy 2 cm "gumó" alakult ki az égés helyén. Azt azért megjegyzem, hogy rendkívül erős és koncentrált hőhatás érte, nem egy hagyományos leégés.
2015. aug. 10. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!