Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valószínűleg kálciumhiányom...

Valószínűleg kálciumhiányom van. Kálcium tablettát szedjek, vagy inkább kálciumtartalmú ételeket fogyasszak?

Figyelt kérdés
Mivel sportoló vagyok, sokat szoktunk futni, erősíteni, súlyzós gyakorlatokat végezni, stb. Futás után gyakran megfájdul a sípcsontom egy ponton és miután megálltam és újra elindulok, még jobban fáj. Ugyanez a karomon egy ponton, ami a súlyzós edzéseknél elég kellemetlen érzést okoz. Edző mondta, hogy valószínűleg kálciumhiány és ha belegondolok, elég valószínű, mert nem igazán fogyasztok sok kálciumtartalmú ételt. Mit tegyek? Jó lesz a tabletta, vagy valami teljesen mást kéne?
2013. ápr. 21. 16:41
 1/2 anonim ***** válasza:
Sportorvos és majd ő ajánl készítményt.
2013. ápr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is épp vacillálok ezen. Hogy kálcium-citrát port vegyek kilóra, vagy a darált mákot. :)
2013. ápr. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!