Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » ORVOSPALÁNTÁK! Ez megtörténhet?

ORVOSPALÁNTÁK! Ez megtörténhet?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy egy nőnek kezelehtő, de nem gyógyítható tüdőbetegsége van, (tüdőrák, cisztás fibrózis stb...) és emiatt rengeteg gyógyszert szed. Nos... Ez most furcsán fog hangzani, de kap egy golyót a hasába, ami a hátán keresztül távozik. Túléli a műtétet, úgy néz ki minden rendben, mikor egy pár nap/hét után észreveszik, hogy elkezdett leállni a mája. (sárgulás..) Lehetséges ez, intravénás táplálkozás következtében? Lehetséges, hogy az intravénás táplálkozás miatt leáll a májunk? Vagy ha nem... Akkor légyszi mondjatok valamit, ami miatt ki kell szedni az infúziót... (A könyvemhez kell, valami olyan okot kell találnom, ami miatt a nőnek szenvednie kell, és normálisan táplálkoznia, a gyomrát újból be kell indítani, bármi áron, következhet be hányás stb midnegy... Csak mondjatok nekem valami okot, vagy hogy lehetséges-e!)
2013. ápr. 21. 18:37
 1/2 anonim ***** válasza:
45%
Miért van, hogy könyvben, filmben sosem fontos, hogy az akciójelenetek fizikailag rendben legyenek, csak hogy a kitekert extrém orvosi cuccok üljenek ?
2013. ápr. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ezzel se mentem sokra... :/ Kérdésedre válaszolva pedig azért, mert én úgy kívánom, hogy ne lehessen belekötni ilyen dologkba, és mert érdekel, fontos szerepet játszik a könyvben az orvostudomány, az extrém akciójelenetek mellett...
2013. ápr. 21. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!