Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Abortusz altatás nélkül,...

Abortusz altatás nélkül, helyi érzéstelenítéssel. Ilyenkor nincs szükség anesztesre? Hogy zajlik?

Figyelt kérdés
Ilyenkor is ők tologatnak meg raknak át az ágyba vagy mivel éber vagyok, mozoghatok utána?
2013. ápr. 22. 12:31
1 2 3
 1/30 ivilicious ***** válasza:

helyi érzéstelenítéssel????????????? mivan? ilyen van?? nem csak altatásban csinálják?

am tuti nem mozoghatsz utána kb 3-4 óráig sztem

2013. ápr. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Hát valami gond van, az abortuszt vénás altatásban csinálják (tehát nem mély altatás, de altatás!).

Szerintem keress másik orvost, ha Ő csak helyi érzéstelenítést akar!

2013. ápr. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Szia ..Miért érzéstelenitésben lesz a műtét?Nem vagy altatható? Készülj fel,nem lesz egy leányálom :S ! Szerintem ilyenkor is ők tologatnak,anesztes,biztos jelen lesz azért,mert valami érzéstelenitőt azért csak fognak adagolni ! Gondolom a beavatkozást követően egy pár óra múlva mozoghatsz .
2013. ápr. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

Az az orvos tud valamit, amelyik képes helyi érzéstelenítéssel megcsinálni, abban bízhatsz, ha vállalja.

Édesanyám abortuszát anno helyi érzéstelenítésben csinálta a nőgyógyásza, rendkívül képzett orvos volt, meg sem érezte a beavatkozást, csak szólt, hogy kész van és ennyi. Simán megcsinálható így, csak a mai orvosok nem elég képzettek hozzá, hogy egy ilyet bevállaljanak.

2013. ápr. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még telefonon kérdeztem rá a dokimnál, hogy altatás vagy érzéstelenítés és ő mondta, hogy választhatom az érzéstelenítést is akár, én döntöm el. Holnap megyek vizsgálatra, majd akkor ott úgyis elmondja a menetét, csak azért kérdeztem, mert az érzéstelenítésnél gondoltam ha nem kell belgyógyos papír, azzal is elöbbre hozhatjuk a műtétet.

2013. ápr. 22. 13:24
 6/30 anonim ***** válasza:
Profi nőgyógyászod van, ha ő ajánlotta fel, bízik a képességeiben, nem kell aggódnod.
2013. ápr. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Szia .Nekem volt ilyen műtétem vetélés miatt,az eljárás ugyanaz .Nekem altatásban volt,ha javasolhatom,te is inkább azt válaszd ! Rövid altatás,15 perc alatt túl leszel az egészen ...,ébren szerintem lelileg,és minden szempontból borzasztóbb .Milyen idős terhes vagy,ha megkérdezhetem? Az,hogy érzéstelenitésben kéred,szerintem nem jelenti,hogy előrébb hoznák a műtétet .Az eljárás ugyanaz.
2013. ápr. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom mennyire képzett, de szültem már nála, lelkiismeretes volt és megbíztam benne. Ikreket szültem nála természetes úton, ezt is kevés doki vállalja, de azt mondta, ha az első baba koponyvégű, akkor megpróbálhatjuk. Sikerült...
2013. ápr. 22. 13:45
 9/30 anonim ***** válasza:
Belgyógyos papir? Érdekes,engem nem küldtek el előtte kivizygálásra .Volt vérvétel a vércsoport miatt és annyi .
2013. ápr. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Mindenféleképp megbeszélem vele, hogy van-e ilyen tekintetben különbség. Most vagyok 7 hetes.
2013. ápr. 22. 13:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!