Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek az állandó idegeske...

Mit tegyek az állandó idegeskedés, idegbajoskodásom ellen?

Figyelt kérdés
mióta nem úgy alakult az életem ahogy szerettem volna, megváltoztam.. mindig pörgős, vidám jókedvű nyugodt, jó problémamegoldó kihívásokat szerető lány voltam, viszont kb két éve az ellenkezője lettem.. nincs munkám, nincs a közelembe a családom, a barátiam, a megszokott életem.. semmi.. páromon vezetem le a feszültséget de sajnos nem túl jól.. mindig ideges vagyok, szinte kiabálok vele, kiakadok minden apróságon, ha valamit el kell intézni már tiszta ideg vagyok hogy biztosan jól csinálom e stb.. próbálkoztam sportal levezetni, tanulással, stb.. de nem megy.. változtatni szeretnék az életemen de hogyan?? közösségbe alig járok a külföldi élet miatt. nyelvtanulás miatt még melóm nincs.. ha valahova szeretnénk elmenni az drága.. mivel foglaljam le magam? hogyan kezeljem az idegességet, agresszitó idegbajomat??? nyugodt szeretnék lenni és kiegyensúlyozott boldog.. de hogyan???
2013. ápr. 22. 13:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!