Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valakinek kimegy valamelyik...

Ha valakinek kimegy valamelyik végtagja a helyéből pl váll, csípő, térd, vagy bármely más dolog. Az 10-es skálán kb mekkora fájdalommal jár?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 22. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a vállam ment ki egy kézi meccsen.akkor egy kicsit sem fájt,sztem az adrenalintól ...ott helybe vissza rakta az orvos.

Aztán este ....fú,na akkor már kegyetlenül fájt!

2013. ápr. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
én nem sprotolok semmit sajna nem vagyok rá képes... állandóan kimegy mindenem csak úgy spontán is elég ha rosszul mozdulok... ilyen izületi lazaság vagy mi... és egyáltalán nem fájnak és kicsit parázok mert aztmondta a doki traumatológus hogy ha a csípőm kimegy úgy fáj hogy elájulok tőle de ha nem is ájulok el megkábulok... de ha kimegy semmit sem érzek csak hogy nem tudom úgy mozgatni a lábam ahogy akarom... de akkor sem éreztem szinte semmit mikor először kiment... és általában ha fáj is vlamim sose akkor amikor kimegy vagy utána... általában este jön rám és olyankor eléggé elfáradok... meg van hogy ficamok után is... meg véresek a szemeim olyankor... mármint ficamokkor...
2013. ápr. 22. 18:11
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nem fája annyira,mert magától vissza is ugrik a helyére.Ez attól van,h még elég lazák a szalagok.Ez a korral "merevedni"szokott és akkor már nem tud visszamenni magától.Gyakran altatásban teszik vissza a nagy fájdalomtól.Persze mindenkinek más a fájdalom tűrő képessége.
2013. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
éppen az a rossz hogy nem mennek vissza a hejükre vagyis nem mindig de a bal csípőm egy kézzel helyre tudom nyomni de csak ha előre megy ki... ha hátra akkor nekivágom magam a falnak vagy vmi...
2013. ápr. 22. 19:50
 5/9 A kérdező kommentje:
meg van hogy csak onnan veszem észre hogy kimegy pl a vállam hogy nem tudom megmozdítani vagy nem úgy mozog ahogy kellene... vagy épp nem kapok rendesen levegőt mert lecsúszott és nyomja a bordáim...:/
2013. ápr. 23. 23:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Dokik mit mondanak? Van remény? Vagy valamiféle gyógytorna? Igaz, én egy ideje nem hiszek a dokiknak. Nekem 12 éve tolókocsit vízionáltak, és ha folytattam volna a gógyszerezést valószínűleg be is jött volna a jóslatuk. Csak baromira zavart, hogy két év alatt a "gyószereim" száma 9-re nőtt. Egyiknek a mellékhtatására jött a másik, annak a mellékhatására a harmadik, és így tovább. Kidobáltam az összeset, és a magam kezébe vettem a sorsomat. Azóta kszönöm, jól vagyok. Esetleg egy jól képzett csontkováccsal konzultáltál már?
2013. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
azt sem tudják hogy mi bajom... a gyógytorna csak rontott raja most ott tartok hogy már csak a nyakam nem ment ki... a csípőjeim is olyan lazák hogy egykézzek helyre bírom nyomni... igaz tegnap nem sikerült így mentő kellett ... vért vettek... azt kiküldték valahova külföldre genetikai vizsgálatra... de még nem jött meg az eredménye...
2013. máj. 26. 09:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kézi meccsen ment ki a vállam mert ahogy dobtam a labdát egy csaj hátra rántotta a kezemet. Akkor nem fájt szépen vissza rakta az edző, délután már éreztem hogy kezd fájni. Ahogy este le feküdtem azt hittem meghalok annyira fájt még másnap reggel is kellemetlen volt. Ujjam ment ki már többször de azt magamnak vissza raktam és mehetett tovább a meccs.
2013. jún. 28. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Amikor kimegy, akkor 1 maximum 3, de az is csak izomban. Most nekem épp négy és fél, pedig már a helyén van. Amikor visszarakják, nem fáj jobban, mint mikor kimegy, főleg mert kapsz érzéstelenítőt.
2016. júl. 18. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!