Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet ez? Hasgörcs,...

Mitől lehet ez? Hasgörcs, hasmenés. Többi lent!

Figyelt kérdés

Kb. egy napja kezdődött, elkezdett görcsölni a hasam, úgy mint mikor az ember érzi hogy miután hosszabb ideig nem volt széklete, nemsokára hasmenése lesz. Azóta folyamatos, kb. fél óránként elkezd görcsölni, 1-2 percig. Hasmenésem is van, de nem vészes, ma kb. 3-4szer voltam wc-n, de tegnap pl, mikor elkezdődött, egyszer sem.

Valami vírus lehet?


2013. ápr. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Barátomnak ugyan ez volt a baja 1 hétig, barátnőmnek 1 hónapja tart és nem tudják mi az (nekem 1 napig volt), dokik is elküldték őket egy-egy gyomorrontással.. Folyamatosan diétáztak, nem ettek nehéz ételeket.. A barátomnak elmúlt, a barátnőmnek úgy tudom, még nem. Nem lehet, hogy ideges vagy egyébként?
2013. ápr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is ezzel szenvedek már 2 hete. Menj el dokihoz. El fog küldeni pár vizsgálatra, arra számíts.

Egyébként én diétázok is, azóta jobb. Semmi zsíros, semmi nehéz kaja, nagyon kevés hús, maxi sok víz és gyümölcs!

2013. ápr. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kicsit ideges vagyok mert vizsgáim vannak, de voltak a mostaniaknál stresszesebbek is!

Alapvetően elég nehéz ételeket eszem, de akkor megpróbálok most ezen változtatni...

Egyébként 24/N vagyok, de nem köthető menstruációhoz, csak 2 hét múlva kellene megjönnie.

Akkor elképzelhető hogy valamilyen járvány van?

2013. ápr. 22. 21:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen ez tuti járvány! Bár a doki nekem sem merte ezt így kijelenteni, de egyre több vészesen hasonló esetről olvasok vagy hallok! :( Gyógyítgasd magad és ha nem javulsz, tényleg dokihoz kell menni!
2013. ápr. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké akkor a családtagoktól távol tartom magam :) köszönöm mindenkinek!
2013. ápr. 23. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!