Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mikor múlik már el a hasgörcs...

Mikor múlik már el a hasgörcs meg a hasmenés?

Figyelt kérdés

Úgy kezdődött az egész, hogy nyaraláson összeszedtem valami fertőzést(felfázáshoz hasonló tünetekkel), amire antibiotikumot szedtem. a gyógyszerkezelés vége felé elkezdett menni a hasam, azt hittem az antibiotikumtól. Be is lázasodtam, ezért elmentem orvoshoz, ahol kiderült h valószínűleg vmi hasmenéses vírust szedtem össze. a nagyon durva hasgörcs és hasmenés kb 4 napja elmúlt, de még mindig mondhatni hogy megy a hasam, és van hogy csak minimális méretű ilyen nyálkás széklet távozik. a hasam is sokszor görcsöl, csak nem annyira erősen mint kezdetben.

ez normális még ilyenkor? Normaflore-t szedek, és széntablettát is. Köszönöm a segítséget!


2012. szept. 11. 10:18
 1/1 anonim válasza:
hát segíteni igaz nem tudok neked , de nekem is hasmenésem van nyaralás óta ami aug. elején volt..azóta szedtem imodiumot is meg lopediumot is..de nekem nem hatott egyik se..csak jobban kellett tőle..és azóta is van hasmenésen csak már nem annyira gyakran szerencsére..de így is alig merek menni valamerre..de úgy érzem már kezd elmúlni..remélem így is van..
2012. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!