Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Vérhígító használata után...

Vérhígító használata után amiután már nem kell többet adni mennyi ideig nem szabad alkoholt inni?

Figyelt kérdés
térd műtétem lesz és 10 injekciót kell majd beadnom 1-et műtét elött 9-et műtét után, és azt szeretném tudni hogy ha elfogyott az összes amit be kell adni utána mennyi ideig nem javasolt alkoholt inni?

2013. ápr. 24. 20:19
 1/3 TomMunk ***** válasza:
Szerintem várj vele jó sokat... tehát pl 1-2 hét mindenképpen. Amúgy nem is a vérhígító miatt, hanem amiatt, hogy gondolom eléggé komoly műtét lesz (ez alapján), szóval magamat ismerve egy hónapig nem innék alkoholt, vagy ameddig meg nem gyógyulok.
2013. máj. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TomMunk ***** válasza:
De nem vagyok se orvos (mondjuk annak készülök menni, de inkább diagnosztikai vagy neurulógiai területre), szóval erről mindenképpen az orvosodat kérdezd meg, hacsak nem tudsz türelmesen jó sokat várni :)
2013. máj. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
szerencsére nem volt annyira komoly műtét mert 1 hét alatt majdhogynem teljesen felépültem mert csak egy levált porc volt. de mástól azt hallotam h nem részegségig de lehet inni
2013. máj. 10. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!