Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Valaki? Pösze vagyok és...

Ughy Béla kérdése:

Valaki? Pösze vagyok és nagyon zavar.

Figyelt kérdés

Olyan 1 éve kezdtek el piszkálni vele és ez nagyon zavar. Valaki megkérdezi, hogy miért csinálom, vagy azt hiszi, hogy szórakozásból beszélek így. Megkérdeztem az egyik barátomat és azt mondta, hogy a c, z, sz, cs, s betűkkel vannak problémáim, de nem mindig. Azt szeretném kérdezni, hogy a környékemen hol van logopédus, és hogy mit tud ezzel kezdeni. Kérlek segítsetek! A válaszolóknak előre is köszönöm!

16/F



2013. ápr. 25. 20:34
 1/4 anonim válasza:
Minden reggel egy pár percet szánj arra , hogy átmozgasd a szád izmait és próbájl mindig erősen artikulálni hátha segít de szerintem egy logó pédus jobb ebben
2013. ápr. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ! :)

Igen pont az a problémám, hogy nem tudom, hogy hol van logopédus a környéken.

2013. ápr. 26. 15:38
 3/4 anonim válasza:

Google a barátod

A nyelvtantanárod" is az"

Ők talán tudják

2013. máj. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Te zseni! Mutass 2 nyelvtani hibát a kiírásaimba! Te valami letünt korok embere lehetsz, mert az értelmiség a kérdésre válaszol és nem beleköt másokba. Egyébként telefonról nem nehéz egy-két hibát ejteni.
2013. dec. 17. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!