Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ha valaki az egész testén...

Ha valaki az egész testén ekcémás (hajlatok) akkor azok az idő múlásával, serdülőkorral eltűnhetnek?

Figyelt kérdés
Már régóta van ekcémája jelenleg 14 éves és nem sokat változott vannak időszakok amikor elég rossz de vannak amikor teljesen eltűnnek ..vannak jó krémei csak mindig elfogynak....

#ekcéma #elmúlasa #serdülőkorral
2013. ápr. 25. 22:23
 1/8 anonim válasza:

Voltatok dokinál? Kivizsgálták, hogy mi okozta?

Tejet eszik?

2013. ápr. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tejes szappan?
2013. ápr. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg hogy elhagyod a tejet, és nem használsz mesterséges szereket a bőrödre. Nekem teljesen elmulasztotta, pedig 1 hetes! korom óta küzdök ezzel. Próbáld ki, hogy bioszappannal fürdesz, és mondjuk alverdés testvajat. Nem vagyok bio b*zi, hidd el, én mindent kipróbáltam, nekem ez bevált. Ja és még annyi hogy a folyékony szappant is cseréld le bioszappanra.
2013. ápr. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A tej alatt sajtra meg ilyesmikre is gondolsz?

És azóta neked vissza se jött ?

2013. ápr. 26. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
A kezem kénytelen vagyok egy normál szappannal mosni, nem szeretném részletezni miért. És csak a kezem csúnya és hámlik, de a többi testrészem teljesen ok. Nyilván ne vonj meg magadtól mindent, de a reggelire műzli meg tejet azt én a helyedben elfelejteném.:)
2013. ápr. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És a többi testrészem teljesen normális. Nekem hólyagos ekcémám volt, és ezzel a bőrgyógyász sem tudott mit kezdeni. Egyébként most jut eszembe, h ha sminkeled magad, lehetőleg ne vastagon/mindennap és ne hazsnálj káros öszetevőjű sminket. pl az alverde az jó. (egyik ismerősömnek 18 évesen jött ki, miután két évig mázolta magát nagyon durván)
2013. ápr. 27. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
1 rendben köszönöm kiprobälom mellesleg fiu vagyok es nem szoktam mgam sminkelni XD
2013. ápr. 28. 12:26
 8/8 A kérdező kommentje:
De magától nem tűnhetnek el mármint az idő múlásával?
2013. máj. 12. 17:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!