Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Most a napokban előjött elég...

Szbcsi449 kérdése:

Most a napokban előjött elég sok piros folt, duzzanat. Nagyon viszket az egész. Több dologgal próbáltam kenni (főként gyulladáscsökkentővel és hasonlókkal), de nem igazán segített az egészen. Mi lehet a probléma? Mivel lehet orvosolni ezt a dolgot?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 15:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Azt kellene tudni, hogy mire jött ki, netán allergia, vagy csalánkiütés, ételre, vagy valamilyen mosószerre, tisztálkodószerre jött-e elő, hol van a testeden, ruhával fedett részen, vagy máshol.

Kalcium pezsgőtablettát és gyógyszertári rázókeveréket is próbáltad?

Ha terjed, akkor menj el az orvoshoz.

2013. ápr. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nagyobb rész a ruhával fedett részen van, a mellkasomon és a hasamon van. ezt nem tudom mitől alakult ki. többször is ettem már ilyen ételeket(gyorséttermi, különböző sültek, krumpli) és nem volt bajom tőle. Mosószert és tisztálkodószereket ugyan azokat haszmálom régóta (Fa, old spice, coccoloni, tomi egyszerűen nem tudom, hogy mitől lehet
2013. ápr. 15. 17:39
 3/4 anonim ***** válasza:
A rózsahámlás is a törzsön jelenik meg, de majd a bőrgyógyász megmondja, hogy mi lehet.
2013. ápr. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod
2013. ápr. 16. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!