Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hajhullásra kinek milyen szer...

Hajhullásra kinek milyen szer vált már be?

Figyelt kérdés
2 gyerekes anyuka vagyok, még fiatal ahhoz hogy kopasz legyek. De drasztikusan hullik a hajam. Az utóbbi 1 évben főleg. Milyen szert tudtok, ami meggátolja a hajhullást és dúsabb lesz a haj tőle?
2009. szept. 26. 16:02
 1/3 anonim ***** válasza:

el kéne menned bőrgyógyászhoz, majd egy hormonális vérvételre, ugyanis hormon háztartás felbolrulása miatt is lehet.

Ha ezek ki vannak zárva akko javaslom a Varga-hajcseppet. ( tartást ad a hajnak és a még életképes hajhagymákból újra kinő a haj)

3400 forint.

2009. szept. 26. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is kétgyermekes anyuka vagyok,32 éves,és nekem is rettenetesen hullott a hajam.Próbáld ki a sörélesztő tablettát,gyógyszertárban,drogériában kapható.1000 ft körüli az ára,150 db van benne,és én 3X1-et szedek belőle.Mellé használom a Varga Cseppet.Két hónapja kúrálom így magam,és mondhatom,hogy határozottan kevésbé hullik már a hajam!Sőt észrevettem,hogy új "babahajak" kezdtek nőni!Sok sikert!!!
2009. szept. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előttem szólóval értek egyet, én is ezt akartam javasolni,,minden ősszel és kora tavasszal sörélesztő tabletta kb. 2 doboz, és köröm, haj, bőr, valóban helyre jön. De vagy egy kis gond, étvágyat is csinál, mivel b vitamin is van benne, na ennek nem örülök!
2009. szept. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!