Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogalmam sincs hogy kerülök...

Fogalmam sincs hogy kerülök az ágyamba. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés

Ezen a héten minden reggel az ágyamban ébredtem fel.De én nem feküdtem le, legalább is nem emlékszem, és biztos hogy nem is akartam lefeküdni, még csomó tanulni valóm volt, el is határoztam hogy még mit tanulok meg, de nem tanultam meg... Volt hogy fogat mostam aztán a másik pillanatban már az ágyamban ébredtem, vagy éppen tanultam aztán, a másik pillanatban már az ágyamban voltam reggel.

Az a baj hogy így nem tudom megcsinálni amit akarok mert valahogy az ágyamba kerülök.Tudom hülyén hangzik, de vajon hogy történhetett?:O

(nem iszom nem drogozok :D és nem hiszem hogy ufók voltak)

18/f


2013. ápr. 27. 19:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Hulla fáradt voltál....ennyi

Ja és elárulok egy titkot, ha kipihent vagy és hidratált vagyis elég vizet iszol + 2 óránként tornázol vagy kocogsz esetleg sétálsz egyet friss levegőn sokkal jobban fog menni a tanulás, mint hullafáradtan

2013. ápr. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!