Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire 'gáz',...

Szerintetek mennyire 'gáz', hogy lány létemre 185 cm magas vagyok?

Figyelt kérdés
21

2013. ápr. 29. 06:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem nagyon.
2013. ápr. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Igazából azért tettem fel a kérdést,mert minden hol azt kapom,h 'zsiráfkantározó' meg 'lombrágó'.

Régebben azt hittem h vicces,ma már annyira nem tartom annak :/

2013. ápr. 29. 07:08
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem gáz, csak kissé meghatározza a lehetőségeidet :) Sokat nem tehetsz ellene (hacsak sebészileg nem...), tehát ezzel fogsz együtt élni remélhetőleg nagyon sokáig. De tekintsd lehetőségnek, nem pedig korlátnak, sok magas, jóképű fiú van. Meg fogod találni a hozzád illőt!
2013. ápr. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, semennyire! Egy magas lányért is megőrülnek a fiúk, úgy mint egy alacsonyért, vagy közepesért is! :) A megjegyzésekkel ne törődj, ha alacsony lennél, akkor azért szólnának meg!
2013. ápr. 29. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Van párom,igaz h picit kisebb nálam,de nem nagyon észre vehető.minket meg nem zavar.

Csak úgy érdekelne ... Nem hordhatok magassarkút,meg ilyesmik.

Szóval az lenne a kérdés h Ti furcsán néznétek egy ekkora lányra?

Ja,és 68 kg vagyok ...

2013. ápr. 29. 07:28
 6/14 anonim válasza:

Egyáltalán nem gáz. Szépek a magas nők.

Miért néznénk furcsán? :P

2013. ápr. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát az emberek megnéznek mindent ami nem szokványos.

Szerintem fogd fel úgy, hogy a modellek is magasak.

Ne hordj magassarkút, olyan szép laposabb cipők is vannak és nagy divat is. Ha nagyon tetszenének fogd fel úgy, hogy úgyis megfájdulna benne a lábad, hiszen azok nem túl kényelmesek.

Én is magas vagyok, bár ennyire nem :) engem nem zavar, hogy nem hordok magassarkút, nem is tetszenek, nem tudnám elképzelni, hogy 13 cm-ben futok a busz után :) ettől függetlenül ugyanúgy lehetsz nőies.

Ha meg a párod hozzád illk magasságban akkor meg mi a gond?

Ja amikor valaki beszól, nyugodtan mond, hogy jobban szereted a magaslati levegőt :)

2013. ápr. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat mindenkinek :)

eddig még sosem jutott eszembe hogy zavarna,csak most úgy belegondoltam h jóval magasabb vagyok az átlagnál :D

a párommal nincs gond,nem is ezzel tettem fel a kérdést.

Köszi mindenkinek (:

2013. ápr. 29. 12:03
 9/14 anonim válasza:

Hát nekem egy rokonom majdnem 2 méter és amikor kirándulni mentek még iskolás korában neki direkt nagyobb ágyat kellett szerezni és nekem a osztálytársam 14 évesen 170 (és is annyi vok csak én fiú vagyok.


Na jó az nem is nagyon volt válasz.

2013. ápr. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Én is ugyanekkora vagyok...:) És hordok magassarkút,akár platformosat is... Mára már nem érdekel ez, bármit szólnak...

Pasit meg majd csak találok :DDD

2013. ápr. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!