Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi lehet a bajom? Vahy csak a...

Mi lehet a bajom? Vahy csak a meleg?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt olyan a kajába, hogy mérték. :) Egy egy kajálás volt hogy fél kiló kenyér. De pár napja 2 szelet kenyér után annyira telitve érzem magam, hogy hányingerem van, fáj a gyomrom. 4 fasírt meg egy kis krumpli, 3 pogácsa, ennyit ettem ma. És nem fogyok. A meleg miatt, vagy inkább kérdezzem meg a dokit, mi lehet a probléma?
2013. ápr. 29. 22:05
 1/2 anonim válasza:

Tudod a fogyáshoz mozgás is kell nem csak kevés evés! Ha mozgás és fogyókúra mellett sem tudsz leadni egy dekát sem majd csak akkor fordulj orvoshoz, de egyelőre úgy tartom, hogy nevetségesnek találnák a problémádat. Sajnálom, hogy ezt írom, csak meg akarlak óvni egy megaláztatástól. Ami a hasfájást illeti talán a nem megfelelő étrend okozhatja ezt. Próbálj meg alacsony zsírtartalmú ételeket fogyasztani illetve sok gyümölcsöt, zöldséget. Arra is figyelj oda, hogy sokszor egyél keveset és ne fordítva!!!


Remélem tudtam segíteni:)

2013. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ma se ettem még semmit. Egy fél fasírtot. Eddig meg 6-8-at is megettem. Akkor fáj, ha többet eszek. Nem tudom mitől, eddig nem volt ilyen. Tegnap nem ettm annyit, csak amennyit a gyomrom engedett, és nem volt probléma. De tnapelőtt meg 2 szelet kenyér, házi sonkával, és már tle voltam. Mondom, ma se ettem egy fél fasírtot magába. Nem is kívánom. Ez bosszant. De amúgy tavaly ilyenkor, amikor megjött a meleg, akkor 8 kilót fogytam. 86-ről 78-ra, aztán szép lassan vissza 80-ra, majd mostanába hogy fogyózgattam, már leadtam 4 kg-t. Most szerintem megint le fog menni még egy pár. De ha lemennék 70 alá, akkor teljesen megelégednék! Amúgy 180 cm vagyok. De az se lenne vaj, ha 65 lennék. De ez magától jön, és bosszant, hogy frissen sült pogácsából is 3-at megettem, és elég volt. Míg máskor volt hogy szűk egy tepsit is benyomtam.
2013. ápr. 30. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!