Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Belehet adni magadnak boldogsá...

Belehet adni magadnak boldogság hormont?

Figyelt kérdés

arra gondolok mint a drogoknál, lehetséges, hogy pl beadsz magadnak 3 gramm boldogság hormont ? !

Ha jól tudom endorfin a boldogsághormon neve, de belehet adni ? Csak lfelvetődött bennem ez a kérdés a reggeli kávém mellett ! :D



2013. ápr. 30. 06:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
96%
Én be szoktam adni, általában szájon keresztül, 1 tábla Milkát. Olyan boldog vagyok míg eszem. :-)))))
2013. ápr. 30. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Jó poén volt, de msot viccen kívül ! :D Belehet adni mondjuk tisztán az "anyagot" ?
2013. ápr. 30. 17:29
 3/22 A kérdező kommentje:
Csak ha pl egy milka csoki 1500szorosa mennyiségű boldogság hormont ha beadnék magamnak (tegyük fel szereznék ilyen szert) akkor mi lenne a hatása? Olyan boldog lennék, hogy sírnék örömömben, és leírhatatlan boldogságot éreznék ? Viccen kívül, egy biológus, vagy hasonló tudással rendelkező embertől várnék egy komoly választ...
2013. ápr. 30. 17:34
 4/22 anonim ***** válasza:
Igen, be lehet adni az endorfint saját magadnak. Azzal, hogy olyasmit csinálsz ami neked örömet okoz és boldog leszel tőle. Ez bármi lehet: sportolás, gyermekvállalás, tanulás, drogozás, alkotóművészet...
2013. máj. 1. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 Tom Benko ***** válasza:
Külsôleg, injekcióként? Igen, lehet. Éppen csak valamiért súlyos függôséget okoz, mert gyengíti a szervezet saját endorfintermelését. Jobb az, amit feljebb írtak.
2013. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Értem, csak kíváncsi voltam ! Mondjuk szerintem nekem nincs endorfin termelésem... Kíváncsi lennék egyébként milyen érzés, ha boldogság hormonnal lövöm be magam ! :D
2013. máj. 1. 19:30
 7/22 Tom Benko ***** válasza:
Miért ne lenne?
2013. máj. 2. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
De nem tudom elképzelni milyen lehet... Más szempontból káros egyáltalán azon kívül, hogy nem termelődik az endorfin ?
2013. máj. 2. 17:47
 9/22 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nem termel valakinek a teste endorfint! Ha például rendszeresen futsz vagy csípős ételt eszel vagy orgazmusod van akkor is endorfint állít elő a szervezeted.
2013. máj. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nekem már nem sokat...
2013. máj. 3. 06:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!