Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Feleslegesen cserélek reggel...

Feleslegesen cserélek reggel is alsógatyát?

Figyelt kérdés
Apával azon vitatkoztunk. Mert azon veszekedett velem hogy feleslegesen cserélek reggel alsógatyát. kérdezte miért és én azt válaszoltam azért mert sokkal jobban érzem így magam. azt mondta nekem ez egy berögzült hülyeség, és csökönyös vagyok hogy az õ véleménye miatt nem szokok le errõl. meg hogy senki se olyan hogy reggel is alsógatyát cserél... szerintem sokkal jobb ha reggel is cserélek nem tudom miért de jobban érzem úgy magam, ti szerintetek?

2013. máj. 1. 12:42
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Neked van igazad.Én nő vagyok,de este fürdés után felveszek egy francia bugyit,reggel megint fürdök,felveszek egy tangát,ha hazaérek megint teljesen átöltözöm :)
2013. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogyhogy reggel? Miben alszol, nem pizsamagatyában?
2013. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha jól értem apád szerint az a normális, ha valaki egyszer vált alsót, este, és abban alszik ill. ugyanazt hordja másnap napközben is?


Pfúj b.zmeg, micsoda mucsai parasztok lehettek ti. Itt a civilizációban eléggé alapvető dolog egyet napközben, egyet pedig alváskor hordani, hihetetlen undorító másképp.

2013. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát apa fürdés után este cserél egy tisztát alvás után nem napközbe csak akkor ha edz vagy valami. én háromszor cserélek egy nap mert reggel egy tiszta edzés után egy tiszta és este egy tiszta fürdés után.
2013. máj. 1. 12:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nem cserélek, mert meztelenül alszom főleg ilyen nyári melegekben.
2013. máj. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem értem apádat, hogy miért szól bele ilyen jelentéktelen dolgokba. Az ugyanis nem fájhat neki, ha neked másak az alsónadrág viselési szokásaid, mint neki, tehát ez a teljes intolerancia a részéről, így vitatkozni sem érdemes vele.

Személy szerint én is alsónaciban alszom, nem pizsamában, és nekem sem kellemes ugyanabban menni dolgozni ébredés után, amelyikben aludtam, én is újat húzok.

Apáddal ne vitatkozz, mert nem éri meg! Aki ebből "ügyet" tud kreálni, az csak a veszekedés miatt csinálja, más célja nem lehet. Le kell vele zárni röviden az ügyet, és közölni: Neked így jó, és kész, és a tvábbiakban NEM szeretnél erről beszélni vele, mert értelmetlen a "probléma" felvetése (álprobléma), csak hogy kötözködhessen valamivel.

2013. máj. 10. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nem feleslegesen! Cserélj csak annyiszor, ahányszor jól esik, és ha úgy érzed magad kényelmesebben, akkor ne a napszakot nézd, hanem a kényelmedet!
2013. júl. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!