Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Legyen szíves valaki segítsen!...

Legyen szíves valaki segítsen! Mért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy ebben a hónapban kimaradt a menstruációm.

A ciklus.hu-n vezetem a naptárt előre jósolva április 22.-én kellet volna hogy megjöjjön... mai napig(05.01.)semmi nyoma... de ami különös, hogy mint menstruáció elött szokott, fáj a mellem és enyhén görcsölök kb 3-4 napja...5 éve menstruálok de még mindig nem állt be normálisan.Gondolom most mindenki rá mondaná, hogy terhes vagyok, és ezaz amit nem szeretnék! Együtt voltunk a barátommal, de védekezünk és nem érzem magam terhesnek, vagy esetleg ezek a jelek utalhatnak rá?Nem szédülök, nincs hányingerem, nincs rosszul lét stb.Csak azok a jelek amik a havi elött szoktak...A méhnyak délután lent van, este fent.A folyásom pedig tojásfehérje színű és nyálkás.Aki tapasztalt már ilyent, vagy tudja mi lehet a gond kérem írjon!.Esetleg a múltkori betegségem miatt van, vagy gyulladás..? Köszönöm előre is!


2013. máj. 1. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Vérzés előtti tüneteid vannak, biztos meg fog jönni. Tudnod kell, hogy egyik védekezési módszer sem száz százalékos, a megszakítás pedig nem védekezés. Ha pár napig még nem jön meg, vegyél egy tesztet és a reggeli vizeletből pontos eredményt fogsz kapni.

Szurkolok neked. :)

2013. máj. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) sajnos már 1 hete késik...nagyon reméli nincs semmi komoly.. nekem már minden megfordult a fejembe.. cisztától kezdve fertőzésig minden. Holnap veszek egy tesztet mert már nem bírom.Izgulok.:/ Jövő héten pedig nőgyógyász...
2013. máj. 1. 23:07
 3/3 A kérdező kommentje:
a teszt negatív.. :)
2013. máj. 2. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!