Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha valaki tud, segítsen! Hány...

Ha valaki tud, segítsen! Hány hetes vagyok? A fogantatás dátumát pontosan tudom :November 5. De az utolsó menstruációm első napját nem.

Figyelt kérdés
Júli 25-re írtak ki de szerintem nem jól számoltak
2011. máj. 25. 12:10
 1/9 anonim ***** válasza:
julius 28-29 korul
2011. máj. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hali, hát lehet, hogy rosszul vagy kiirva tényleg, de szerencséd van mert nekem meg az egyik ismerősöm pknt november elején sett teherbe és ő ugusztus 20 ra van kiirva pont!! szerintem beszélj az orvosoddal és számoljátok ki valahogy! remélem segithettem!:)
2011. máj. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
30. hetet betoltotted
2011. máj. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha mondjuk optimális esetben félidőben, vagyis a ciklus 14. napján fogant, akkor mondjuk október 22 én volt meg utoljára.

22+7, az 29, vissza 3 hónap, az július 29.

valószínuleg az UH alapján pár nappal nagyobb, mindig van eltérés.


Én számolás alapján március 8-ra voltam kíírva, de az UH szerit március 5-re.



Szerintem nagyjából jó a kiírás napja.

2011. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 *Calli* ***** válasza:
Július 29!
2011. máj. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

egyrészt a fogantatás napját (hacsak nem lombikbébi) nem tudod. max. azt tudod, hogy melyik napon... mivel a hímivarsejtek 2 napig termékenyítő képesek (és 4 napig élnek), ha te nov. 5-én..., akkor lehet, hogy csak nov. 7-én termékenyültél meg.


másrészt az orvosok az utolsó menstruáció első napjától számolnak, mert ez az, amivel lehet. a fogantatással nem. minden táblázat, elvárt érték stb. erre vonatkozik.


számodra egyébként a fogantatástól eltelt idő plussz 2 hét kb. ha kislány, akkor akár 2 héttel is jöhet elöbb, az sem különleges...

2011. máj. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az utolsó menzesz első napja november 2, ciklusok 28 naposak, a doki szerint a szülés várható időpontja augusztus 9, az Uh szerint viszont 2 héttel nagyobb a babám és így a dátum július 25. Kíváncsi leszek melyik lesz a nyertes, valószínűleg a két időpont között.
2011. máj. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is nov. 5-én estem teherbe, 2 időpontom volt: július 30. és augusztus 3. Július 22-én szültem.
2011. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha a fogantatás dátuma 5-9.között van akkor se lehet augusztus 20.
2011. máj. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!