Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » KIDAGADNAK AZ EREIM! Mitől lehet?

KIDAGADNAK AZ EREIM! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Unasyn nevü antibiotikumot szedtem, két hete hagytam abba. Azóta fájnak a vénáim és a vádlimban plusz az alkaromban is "érzem" hogy nem jól működnek a billentyűk. Szinte az összes erem kicsit jobban látszik, van ahol nagyon picit fáj is. Orvosok azt mondják nem látnak semmi kült... De én érzem hogy nem oké, feszül a lábam picit és az alkarom... Félek hogy agyvérzésem lesz mert gondolom az agyamban is jobban ki vannak dagadva az ereim... Szerintem 50% hogy a gyógyszer csinált valamit... Ha holnap elmegyek egy újabb dokihoz az megint hazaküld azzal hogy semmi gond, közben érzem hogy oké... 182 / 74kg sportos testalkatom van. Lehet a szívemmel csinált valamit a gyógyszer? Ki vagyok már lelkileg ettől..
2013. máj. 5. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Itt nincs erről szó, de nézd át: [link]
2013. máj. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát jó sok minden van benne amitől ez simán előjöhet... Ja és enyhe aranyerem is kijött pedig sosem volt még...
2013. máj. 5. 15:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Az antibiotikumok nem veszélytelen gyógyszerek. Csak a neve eredetére gondolj: anti = ellen, biotikum = élet.
2013. máj. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát köszi sokat segítettél:)
2013. máj. 5. 23:01
 5/5 anonim válasza:
Nekem is ugyanilyen tüneteim vannak most valaki írjon már rám is mi a fene ez?
2015. jan. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!