Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen műtétre számíthatot...

Milyen műtétre számíthatot orrommal kell menjek lehet korházba?

Figyelt kérdés

Nem kapok levegőt az orromon csak orrsprayval ami 5-6 óráig tünetmentes utána nem kapok levegőt az orromon kelett menni CT re aminek az az eredménye hogy valami "Septum balra deviál, rajta bal oldalon crista képződés is látható, mely a középső és alsó orrkagylót diszlokálja.


A középső orrkagylók részben bullosus jellegűek.

Mellékürekben kóros nyálkahártya-megvastagodás nem mutatható ki.

mostoid sejtek legtartóak.


Orvosi vélemény:

Septum deviatio


Ez nem tudom mit jelent és hogy milyen műtétre számíthatok?

Veszélyes nagyon esetleg több nap kiesést jelent ez nekem ?


Altatnak az az szükséges e az altatás vagy csak érzéstelenítik?


Valaki kérem mondjon majami hasznosat hogy még is mire számíthatok és ez mennyire fáj?


Orrvövény műtétem volt gyerekkoromban a Heim Pál Gyermekkorházba csinálták az ilyen 3-4 nap volt altattak műtét elött és baromira fájt amikor felébredtem meg még utána is egy ideig tehát nem tudom hogy ez mi köszönöm előre is a válaszokat!


2013. máj. 6. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Azt írja a CT, hogy megint orrsövényferdülésed van, minél hamarabb műteni kell. Ha nem, akkor folyamatosan a szádon veszed majd a levegőt, kiszárad a torkod, stb. kellemetlen dolgok jönnek.
2013. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ment a zöld jel köszi! :)

De azt mond el légyszi hogy mitól van hogy valamikor 6 órán keresztül jó ha meg eldugul az orrom egy idő után kidugul meg ilyenek elképzelhető a kagyló is azt ki lehet szedni vagy az orrsövény vissza nő vagy hogy van ez ? :((((

2013. máj. 13. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!