Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ajándék az orvosnak?

Ajándék az orvosnak?

Figyelt kérdés

Nagyon rendes volt velem az orvos, ami szeretnék meghálálni. Valószínűleg pénzt is fog kapni, de szeretnék valami személyeset is adni. Nem az a célom, hogy emlékezzen rám, csak szeretném meglepni valami aprósággal, ami nem olyan megszokott.


Ötletek? :)


2013. máj. 6. 22:01
 1/8 A kérdező kommentje:
Nagyjából 40 éves és férfi.
2013. máj. 6. 22:03
 2/8 anonim ***** válasza:
Én egy jó bort adtam a dokinak :)
2013. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne adj pénzt. Egy drágább ital, valami különleges csokoládé jobb.
2013. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyik barátnőm elájult, később pedig sütött annak a mentős bácsinak, aki bevitte a kórházba. Örült neki. :)
2013. máj. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem se adj pénzt.

Én is mindig ajándékot adok.

Méztől kezdve csokin át, minden francot kaptak már. :D

2013. máj. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Igazából még nagyon fiatal vagyok, tehát a pénzt a szüleim adják, ezért szeretnék valami kis apróságot adni neki, amit ténylegesen tőlem kap. :)
2013. máj. 6. 22:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Valami házi süti vagy ilyesmi tényleg jó ötlet, a nagymamám (hálapénz mellé) mindig vitt saját készítésű levestésztát, vagy krumplispogit, sütit (esetleg anyukád segít), és mindig sikere volt. Valami könyvben is gondolkodhatsz, a nehéz kérdés, hogy milyet...

Bármit is választasz, egy kísérő, igényes, szép képeslap (pl. köszönöm feliratos) szerintem szép dolog, pláne, ha választasz megható idézetet, és kiegészíted saját gondolataiddal a beleírt szöveget.

2013. máj. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kéne pénzt adni.
2013. máj. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!