Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » GYORS VÁLASZT LÉGYSZI HA VAN...

GYORS VÁLASZT LÉGYSZI HA VAN ÖTLETED, mit tudok tenni az ellen ha olyan érzésem van, hogy valami belemászott a fülembe?

Figyelt kérdés
nem tudom mitől van ez, de bármit csinálok, mintha még mozogna is... próbáltam az előbb kimosni, ha tényleg valami bogár, pók vagy akármi, már meg kellett volna halnia. próbáltam összenyomni is, vagy fogülpucolózni, de mintha még mindig ott lenne...
2013. máj. 6. 23:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Elmesz az ugyeletre, ott megnezik
2013. máj. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ügyelet! Lehet, hogy olyan helyen van, amit már nem érsz el. Ha úgy érzed, biztos hogy van ott valami.
2013. máj. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

köszi, szerintem megoldódott, már nem érzem.

olvastam, hogy az étolaj elvileg segít, abban megfullad

2013. máj. 6. 23:52
 4/8 anonim ***** válasza:
De attól még ottmarad és gyulladást provokálhat! Meg váladékozást. Ki kell szedni.
2013. máj. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

mégse. most érzem megint :s

ügyeletre most biztos nem megyek, holnap érettségi, megpróbálok pihenni amennyit még tudok

fájdalom nincs, csak fura érzés, mintha csikiznék belülről a fülemet

mitől lehet ez?

2013. máj. 6. 23:58
 6/8 anonim ***** válasza:
Jesszus, hogy bírod elviselni a tudatot, hogy van ott valami...
2013. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Próbáld meg kimosni.
2013. máj. 7. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menj el dokihoz .Az ismerősömnek is a múltkor pók mászott a fülébe ,a doki kimosta a fülét,úgy jött ki .
2013. máj. 7. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!