Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Pár napja kijött az aranyerem....

Pár napja kijött az aranyerem. Mi segít jobban? (a többi lent)

Figyelt kérdés
Pár napja kijött az aranyerem. Az elején nem vérzett, de később már nagyon. Reparonnal kenegetem, már nem vérzik annyira, de vissza még nem húzodott. Már nem is fáj nagyon, csak egy kicsit. Forró fürdőt szoktam venni kammilás teával. De olvastam olyat is, hogy a hideg jó rá. Melyk jobb? Illetve sokat sportoltam eddig,, konditerem, futás , bicikli, foci... A mozgás segít a visszahúzódásában vagy épp az ellenkezője? Már kb 1-2 éve van aranyerem, de eddig csak néhány órára jött ki és elmúlt és nem is vérzett meg nem fájt. Ilyen még nem volt, hogy már vagy 4-5 napja kint van és vérzik és fáj...

2013. máj. 7. 14:42
 1/5 klopusz ***** válasza:

Csak egy tanács.

A Reparon jó nappalra, de éjszakára érdemes kúpot is használni, meglátod, hamarabb rendbe jössz, mint csupán a kenőccsel.

2013. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kijött, akkor a Reparon már kevés, menj el az orvoshoz, én Aurobin kenőcsöt kaptam amikor durván vérzett és nagyon fájt, ez hamar segített, de csak receptre adják ki.
2013. máj. 7. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen orvoshoz kell menni vele? Sebészet? Proctológia itt nincs a közelben
2013. máj. 8. 10:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, sebészet.
2013. máj. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Akármivel bekenyheted,semmitől se fog elmúlni,csak az idő segít,tereld el a figyelmedet róla pl olvass DE a WC-t kerüld- ez jó tanács,ne menj a közelébe.

Ja és mindenek előtt feküdj,semmi megeröltetőt se ne csináljál,ez gyakorlatilag ki kell feküdni.

2013. jún. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!