Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan vehetem észre hogy...

Hogyan vehetem észre hogy aranyerem van (szóval hogy kijött az aranyerem? )?

Figyelt kérdés

még csak 16 vagyok

kakálásnál szúró érzés van a fenekemben és mikor kitörlöm akkor picit véres lesz a papír.

vagycsask egy seb van a seggemben? :)


2009. jún. 30. 13:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Tanulj meg szép illedelmesen fogalmazni! Ha szúr és véres a papír akkor valószínű van aranyered. De nézed meg, nem tréfa dolog és szülésnél is gond lehet.
2009. jún. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sztem nem csaj írta
2009. jún. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
SZia! Látom, próbálod lazán megfogalmazni, korodból és a stílusból ítélve azt gondolom zavarban vagy tőle. Ennek ellenére ezt nagyon komolyan kell venni! Ne kezeld mellékesen, mert komoly gondok lehetnek belőle! Mindenképp nézesd meg, kapsz rá krémet és állandó kezelés mellett nem lesz gond! De kezeletlen (rendszeresen vérző) aranyérből gyakori a rákos elfajulás. (A székletben levő anyagok a véráramba kerülhetnek! Gondolj bele!) Nem most azonnal, de gondolom 15 év múlva nem szeretnél ilyen eredményt látni. Inkább most egy kis pirulás és egy villámgyors tapintásos vizsgálat, majd kenegetés, mint később a komplikációk! És az orvosnál szedd össze a maradék szókincsed és viselkedj felnőttként! Sok szerencsét! (25L)
2009. jún. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!