Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A magasságtól tényleg fájhat...

A magasságtól tényleg fájhat a lábam?

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy a magas emberek hajlamosabbak az ilyesmi dolgokra. Mármint lábfájásra és egy ismerősöm szerint nekem is ezért van. Ha többet sétálok akkor szokott fájni meg néha minden ok nélkül. A sok séta sem nagy dolog nekem mert kiskorom óta rendszeresen sportolok és futni is szeretek. Annyira fontosnak nem tartom, hogy orvoshoz menjek vele, de érdekel, hogy mitől lehet. A térdem szokott fájni (valamikor napokig), vagy időnként a bokám.

27/F


2013. máj. 7. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Igen, elképzelhető hogy terhelődik.

Hány centi és hány kiló vagy?

2013. máj. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
213 cm 113 kg
2013. máj. 7. 15:14
 3/7 Andizsuzsi ***** válasza:
Nos, a magasságtól nem fájhat, ahhoz a csontozatod is elég erős, arányosan a magasságoddal. A túlsúlytól viszont igen.
2013. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
ha sokat sportoltál, akkor az izületeid vannak oda. térd izület, stb. menj el orvoshoz ír fel valami izületjavítót és szedd. hány éves vagy ? hogy nézhecc ki :D gorilla :dd
2013. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Túlsúly? Annyira nem vagyok dagi, bár mostanában tényleg felszedtem valamennyit de nem most kezdett el fájni.


27 vagyok, de írtam is. És jól nézek ki törpe! :D

2013. máj. 7. 15:37
 6/7 Andizsuzsi ***** válasza:

"És jól nézek ki törpe! :D"


Ráadásul bunkó is vagy. Amúgy a magam 183 cm-es magasságommal nőként a legkevésbé sem vagyok törpe. És nem esek hasra a magasságodtól, mindkét fiam 2 m feletti. A te ideális testsúlyod 100 kg körül lenne, és ha csak nem komoly fizikai igénybevételnek vagy kitéve, akkor valószínű, hogy az a feletti súlyod felesleg.

2013. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utánad szólónak írtam az utolsó sort.
2013. máj. 8. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!