Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fájhat 23 évesen a térdem?

Miért fájhat 23 évesen a térdem?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok és egy ideje fáj a térdem. Általában akkor, ha pl. több emeletet kell lépcsőzzek, vagy néha, ha meredekebb dombra megyek fel... de olyan is előfordul, hogy csak ülök, vagy fekszem az ágyban és érzem, hogy tompán nyom valami a térdemnél.

Mi lehet a gond? Nem vagyok túlsúlyos, bár kisebb koromban kicsit duci voltam. Az elmúlt 2 évben tornáztam is. Talán ez okozhatta a térdeim gyengülését? Bár azt még megjegyezném, hogy torna közben csak néha fájt a térdem.

2-3 hónapja nem tornázom rendszeresen, mert nincsen rá időm, szóval nem tudom mire vélni ezeket a fájdalmakat.

Arra is gondoltam,hogy talán valamilyen vitaminhiányom lehet, mert sajnos az elmúlt időben valóban nem tudtam megfelelően táplálkozni és ha sokat gyalogolok (sietősebb tempóban), akkor nagyon gyengének érzem az egész lábamat (akkor is, ha nem fáj pl. a térdem)....

Tudnátok segíteni??



2013. ápr. 22. 10:12
 1/2 A kérdező kommentje:

Ja és még néhány infó: nem volt soha eltörve a lábam, vagy ilyesmi.

174 cm vagyok és 65 kg.

2013. ápr. 22. 10:20
 2/2 anonim válasza:
Nekem hasonló tapasztalataim voltak 14 évesen a térdemmel és fél éve a csípőmmel. Fél óra futás után alig bírtam menni, olyan fájdalmaim voltak. Mindkét esetben kiderült, hogy csak egy "egyszerű" izületi gyulladás. Persze neked más is okozhatja, ezért azt javaslom, hogy először menj el a körzetes orvoshoz.
2013. máj. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!