Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi állhat a pattanások hátteré...

Mi állhat a pattanások hátterében?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, és lassan tíz éve küzdök a pattanásokkal. Nem nagyon súlyos a helyzet, de mióta elkezdődött, nem volt olyan nap, hogy ne lett volna az arcomon egy-két pattanás legalább.

Sok krémet, tonikot, stb.-t kipróbáltam már, bőrgyógyásznál is voltam, de semmi nem segített hosszútávon.

Ezért úgy gondolom, valamilyen belső probléma állhat a háttérben. Rendszeresen járok vérvételre, a hormonjaim rendben vannak.

Egészségesen táplálkozom, nem fogyasztok zsíros, cukros ételeket.

Okozhatja valamilyen ételallergia? Gyakran van székrekedésem és haspuffadásom.



2013. máj. 7. 18:55
 1/4 kicsiszolo válasza:

Schüssler sókat és krémeket ismered?

Azzal nagyon szépen el lehet távolítani.

Szöveti sóhiány szokott ilyen jellegű pattanásokat okozni.

2013. máj. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már hallottam róluk, de nem próbáltam.

A himalájai sószappannak nincs ilyen hatása?

2013. máj. 9. 23:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kell olyan bonyolult dolgokra gondolni. Lehet, hogy csak sok stressz miatt van, vagy nem vagy eleget a napon például.
2013. máj. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nálam a stressztől jönnek elő. amikor itthon is és melóban is nyugodt a légkör, akkor szépen elmúlnak. sok kenceficét kipróbáltam már, de nem segítettek rajta.
2013. dec. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!