Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Már egy hete fájdogál a...

Lantos Szilvia kérdése:

Már egy hete fájdogál a torkom, hol egyik hol másik oldalon. Ma éppen középen kezdett el fájni és találtam valamit a nyelvem hátsó részén. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nem is tudom miért, benyúltam a torkomba a manduláimtól beljebb, de még a gégefedőmtől feljebb és egy kis fájdalmas dudort tapintottam, ki. Így mintha már nem is torokfájás lenne, hanem mintha az fájna. Szerintetek, mi a franc ez?
2013. máj. 7. 20:10
 1/5 anonim válasza:
Nehéz ez alapján megállapítani, de minden esetre menj orvoshoz vele, és kérd ki a véleményét! Fontos, mert akármilyen, később komolyra forduló dolog lehet a háttérben, ami még kezelhető, ha idejében észreveszik. Természetesen az is lehet, hogy semmi rendellenes, ezért nem kell stúlpilázni, DE nem is szabad levegőnek nézni!!
2013. máj. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát amúgy is paraóráim vannak, mert nagyon félek a daganatoktól :(( de még elég fiatal vagyok 30 éves... de holnap megmutatom... amúgy a vicc, hanem nyúlok be oda mélyre észre sem veszem...
2013. máj. 7. 20:17
 3/5 anonim válasza:
Az én anyukámmal hasonló volt, kicsit másabb azért. Nem érezte nagyon jól magát, sokszor ájulhatnéka volt, stb... Orvostól kért beutalót vérvételre, ahol megállapították, rohamosan szednie kell a vasat, mert borzasztóan leesett a szintje. Ha nem könyörgi ki a beutalót, ki tudja mi lett volna. Szerencsére már jól van. :)
2013. máj. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :) remélem minden rendben most már végleg az anyukáddal :)
2013. máj. 7. 20:22
 5/5 A kérdező kommentje:
Amúgy nyelvgyök mandula gyulladása okozza a panaszaimat :) nem kellemes... bioparox a gyógymód :)
2013. máj. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!