Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak?

Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
Hasról, és combról szeretnék. 160 cm vagyok és kb 40 kg.Mások szerint vékony vagyok, én mégsem érzem jól magam.. mielőtt lehurrognátok, nem anorexiás szeretnék lenni kb ilyent szeretnék : [link]

2013. máj. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem akarok filozofálgatni,de picit egyszerűbb életed lenne,ha nem ilyen alkatokat tekintenél mintának.Na mindegy.


Szóval mozgás+diéta a csodarecept.

Szénhidrátok,liszt és cukor kerülése, napi 1óra kardió.

2013. máj. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A testtömeg indexed 15,63, ami a sovány kategória. Hogyan fogyj? Leginkább sehogy. Ez nem lehurrogás,. egyszerűen látatlanban is megmondom rólad, hogy sovány vagy, ergo nem szorulsz fogyásra.
2013. máj. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te nem lefogyni szeretnél, hanem elfogyni. Már a mostani súlyod sem normális, egészségügyi problémáid lesznek a későbbiekben. Gondolom, tojáshéjas kis tini vagy, akiben dúl a megfelelési vágy, de ennek így nem lesz jó vége.
2013. máj. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A 2. válaszoló vagyok.

"nem anorexiás szeretnék lenni " Az anorexia nervosa nem egy alkati állapot mint ahogy te írtad, komoly gond ellenben hogy míg mások vékonynak találnak téged ahogy írtad, te mégsem érzed jól magad és fogyni akarsz... Ez bizony az anorexia nervosa előfutára, mert az a betegség lelki, önértékelési gondokkal kezdődik.

2013. máj. 7. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Elég 'kárcsú' vagy így is.

Amire figyelhetsz az az, hogy húst és zöldségeket egyél. Így nem leszel túl vékony vagy túl zsíros.

2013. máj. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor most valaki legyszi valaszoljon normalisan is:) a kerdesre. akkor ha így jobb, nem fogyni szeretnék, hanem izmosodni
2013. máj. 8. 00:31
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem fogyni, izmosodni..


Akkor most rendesen feltetted a kérdést?


Sok hús, zsír, zöldségek + súlyzós edzés (vagy saját súlyos erősítés).

2013. máj. 8. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!