Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mivel fogyjak le gyorsan?...

Mivel fogyjak le gyorsan? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, kb 162 centi és 64 kiló.

sokak szerint pont jó az alakom,de én utálom. mindig belekezdek a fogyókúrába,de maximalista vagyok,ezért úgy vagyok vele hogyha már elkezdtem,csináljam durván, így kb 2 napig nem eszek,utána pedig nem bírom tovább. édesség elvonási tüneteim, lustaság tör rám.


milyen mozgásformát illetve étrendet ajánlanátok?

(futást hagyjátok,szinte az az egy amit nagyon utálok)



2012. nov. 5. 14:13
 1/3 Csivibaba válasza:

Na ennél nagyobb marhaságot... Ha két napig ,,éhezteted magad,, akkor miután elkezdesz enni megint, a szervezeted egyből elkezd raktározni, hogy fel legyen készülve, ha esetleg megint ,,éhezni,, kell... Szóval én a helyedben ezzel nem szórakoznék.

Viszont mindenképpen kerüld a nagy mennyiségű édességet. Nem azt mondom, hogy egyáltalán ne egyél (szerintem annál rosszabb lenne, mert még jobban kívánnád), csak mértékkel, sokkal kevesebbet, mint amennyit eddig ettél.

Mozgás nélkül nem fog menni, és nem is érdemes. Ha mozogsz mellé, akkor sokkal formásabb leszel, sokkal jobban fogsz kinézni, mintha csak simán lefogynál!!

Először ne is futással kezd. Tudom milyen sz*r nekiállni... Indulj el, először csak egyre gyorsabb gyaloglással kezd, aztán futhatsz is kicsit... Szóval ha lassan kezded és váltogatod a tempót, akkor könnyebb lesz. Nekem legalábbis ez bejött!

Egyébként 15 évesen ne fogyókúrázz, mert nem tesz jót...

Sok sikert!

2012. nov. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
koplalástól nem fogsz fogyni, valamint egészségügyi problémáid is lesznek. ugyanis koplaláskor lelassul az anyagcseréd, és eleve kevesebb zsírt fogsz elégetni. majd mikor picit többet eszel, már hízol is azonnal. nem szabad pánikot kelteni a szervezetedben, különben elkezd tartalékolni, és amint visszaállsz, elkezdesz hízni.
2012. nov. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a két napig nem eszeket nem úgy értettem,hogy semmit, csak minden finomat megvonok magamtól,és pl csak a búzapuffasztottat eszem... tudom,hogy ez nem vezet semmire sajnos.


azt is tudom,hogy mozgás nélkül semmire nem megyek,hallottam már elégszer,nem kell itt is mindenkinek elmondania. itt az volt a kérdés,hogy milyen mozgásformát ajánlotok.


köszönöm az értelmes válaszokat:)

2012. nov. 5. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!