Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Van ezen az oldalon nogyógyász?

Van ezen az oldalon nogyógyász?

Figyelt kérdés
HA igen, akkor írhatnák privátba ? Vagy bárki más aki tudna nekem segíteni. Írjon privátba. Nagyon szépen koszonom elére is.

2013. máj. 9. 09:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Remélem találsz itt is nőgyógyászt, de ha nem sikerülne, akkor ezen a linken kérdezhetsz bátran délután, én próbáltam már, és kaptam is korrekt választ még aznap este.


[link]

2013. máj. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
menj el orvoshoz ha nőgyógyásszal akarsz beszélni!
2013. máj. 9. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Ezen az oldalon inkább csak magukat nőgyógyásznak kiadó sarlatánokat találsz. Ha igazi orvosnak akarsz írni, akkor oda is írhatsz, amit az első válaszoló linkelt, de neki is:


[link]

2013. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
koszonom nagyon szépen :)
2013. máj. 9. 09:44
 5/17 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. A legjobb az lenne, ha tényleg elmennél egy igazi nőgyógyászhoz személyesen!
2013. máj. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok, szeretném jelezni, hogy az általam linkelt oldalon valódi szakorvosok vannak, ugyanis kettőhöz is volt szerencsém személyesen, egyiküknél szültem. Szóval messze nem gondolnám, hogy sarlatánok, sőt...
2013. máj. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
A 3. vagyok. Én pont azt írtam Kedves első Válaszoló, hogy amit Te linkeltél, azon az oldalon is kérdezhet a Kérdező. A sarlatánokat erre az oldalra, tehát a gyakori kérdésekre értettem.
2013. máj. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Shamandalie ***** válasza:
71%
Abban sem lennék biztos, hogy itt is csak sarlatánok vannak, de tény, hogy ritka a tényleges orvos.
2013. máj. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Épp most bongésztem az oldalt, és úgy tunik nagyon rendes orvosok vannak ott. Várom az 5 órát, hogy feltudjam tenni a kérdésemet, és remélem semmi komoly problémám nem lessz. Koszonom mégegyszer nagyon szépen azt az oldalt :)
2013. máj. 9. 14:39
 10/17 anonim ***** válasza:
Akkor jó, mert azt hittem valaki bebeszélte neked, hogy azok sarlatánok az intimzónán, pedig nem. Itt tényleg kicsi az esély, hogy valódi nőgyógyász van
2013. máj. 9. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!